Mesa Koru Çilingir Anahtarcı

Çayyolu Çilingir, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde, işlemeyen kilitleri açma, kilide ve anahtar numunesine göre anahtar yapma, kilit montajı, bakım ve onarım işlemlerini yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir. Çilingir, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki hizmetleri sağlamaktadır.

 1. Örnek anahtara chip kontrolü yapmak
 2. Anahtarın kopyasını çıkarmak
 3. Anahtarın çapağını almak
 4. Anahtarı kodlamak
 5. Maymuncuk hazırlamak
 6. Kilit Açma Tutanağı doldurmak
 7. Kilidi açmak
 8. Kilide anahtar yapmak
 9. Kilit tamiri yapmak
 10. Kilit şifresi değiştirmek
 11. Kilide barel takmak
 12. Emniyet sistemi takmak

Mesa Koru  anahtarcı müşterilerine kaliteli güvenli ve sertifikalı hizmet vermektedir. Mesa Çilingir bir çok kilit firmasının özel yetkili satış servisidir. Özel yetkili satış servisi olarak yale kilit, yuma kilit, mul-t-lock, masterlock kilit hizmetleri vermektedir.

Mesa Koru Çilingir Kale Kilit firmasının özel yetkili ve satış servisidir.Kale kilit yıllarda beri istikrarla çalışan ve yeni teknolojilere ayak uyduran  kilit firmasıdır.Birçok alt kategorisi vardır.Bunlar;

 • Silindirler
 • Silindirli Gömme Kilitler
 • Gömme Emniyet Kilitleri
 • Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
 • Dıştan takma Emniyet Kilitleri
 • İç Gömme kapı kilitleri
 • Özel Kilitler

Master lock asma kilitler ve güvenlik ürünleri ile tanınan bir firmadır. Hafif yüklü asma kilitler ile nerede olursanız olun bagajlarınızı ve eşyalarınızı güvende tutun.Master lock standart kombinasyon ve giriş kapılarını kilitlemek için çok amaçlı kilit seçenekleri sunmakla beraber kilitleri moda renklerinde, dayanıklı pirinç kaplama olarak da bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi günümüzde güvenlik vazgeçilmez olmaya başladı.Evlerde,ofislerde,fabrikalarda, otel vb. yerlerde her bir kilit 1 anahtar demek öyleyse cebimizde onlarca anahtar tutmamız gerekir tam bu noktada masterlock devreye giriyor masterlock bir anahtarla sonsuz sayıda kilidi açma yetkisi vermek,sizin seçeceğiniz cins kilitlerin şifre kısımları değiştirilerek bir birine uyum sağlamasıdır. Böylece bir avuç dolusu anahtar yerine sadece bir anahtarla işinizi görebilirsiniz.
Masterlock edinmek veya bilgi almak için çayyolu çilingiri arayınız.