Çayyolu Oto Kumanda

Çayyolu Anahtarcı müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Verdiği hizmetlerin yanı sıra Çayyolu Oto Anahtarcı hizmeti vermektedir. Oto anahtarcı olarak her marka araç ve hemen hemen her model araç için anahtar kopyalama hizmeti vermektedir. Çayyolu BMW Kumanda kopyalama ve yedekleme hizmeti vermektedir. BMW marka araç kumandası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Çayyolu oto kumanda kopyalama hizmetinde eskiyen ve yıpranan kumandanızı yenisi ile kısa süre içerisinde değiştirerek güvelik nedeni ile eski kumandalarınızın hafızalarını silerek size teslim edilmektedir. Çayyolu Jaguar Kumanda hizmeti de vermektedir.

Çayyolu çilingir immobilizer sistem için de hizmet sağlamaktadır. İmmobilizer sistem araçların çalıştırma sistemine takılan bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz bu yüzden immobilizer sahibi araçlar düz kontak yapılması mümkün değildir. İmmobilizer sistem farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Bazı araçlarda anahtarın içerisine çip ile güvenlik sağlanır iken bazı araçlarda şifre ile güvenlik sağlanmaktadır. İmmobilizer’ın kilitlediği sistem de otomobilden otomobile değişmektedir. Bazı markalar, immobilizer devresi ile ateşleme sistemini kilitlerken, bazıları gazı, bazıları ise her ikisini birden kilitleyebilmektedir. İmmobilizer sistemde araca anahtar takıldığında immobilizer sistem ile anahtarın içerisindeki çip saliseler içinde birbirlerine kod gönderirler eğer kod uyuşur ise araç motoru aktif olur. İmmobilizer sistemde oluşabilecek her türlü problem için Çayyolu çilingir çözüm üreterek gerekli işlemleri sağlamaktadır.

Çayyolu Mercedes Kumanda hizmeti vermektedir. Çayyolu çilingir kaybolan kumandalarınız için yeni kumanda oluşturma hizmeti vermektedir. Mercedes marka araçlarınız için çilingir hizmeti ve kumanda kopyalama ve yedekleme hizmeti verilmektedir. Çayyolu Opel Kumanda hizmeti verilmektedir. Opel marka araçlar için anahtar kopyalama, anahtar yedekleme hizmetleri de mevcuttur.

Çayyolu çilingir sertifikalı bir çilingir olarak her türlü çilingir hizmetini sunmaktadır. Firmamızda kapı açma, kapı göbek değişimi gibi hizmetlerin yanı sıra kilit firmaları için hizmet vermektedir. Yale kilit, yuma kilit, multlock, masterlok, dortek gibi firmaların özel yetkili servisi olarak her türlü kilit vs. için satış, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir