Çayyolu Kale Kilit Servisi

Çayyolu Çilingir müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet vermek için 7/24 hizmetinizdedir. Çayyolu Çilingir kaliteli sertifikalı ve uygun maliyetli bir çilingirdir.

Kale Kilit, Ar-Ge faaliyetleri ve teknolojik yatırımları ile kendini sürekli yenilemektedir. Ham madde ve yardımcı malzemelerde ise kalite düzeyini, yeni gelişimleri de takip ederek arttırırken, her zaman müşteriye en kaliteli ürünün ulaştırılması adına malzeme ve tedarik zinciri yönetimini geliştirmektedir. Ayrıca, TS EN ISO 9001:2008, TS EN 12209, TS EN 1303, Sepro Belgesi, Rusya GOST , TS EN 14846,UTO Belgesi, Hollanda SKG Belgesi , G Uygunluk Beyanı, CE Etiketlenmesi ve Yerli Malı belgeleri ile uygunluk ve sağlamlığını garanti altına almaktadır. Ürünlerine verilen 5 yıllık garanti süresi de kaliteye güvenin bir diğer göstergesidir.

Çayyolu Çilingir Kale Kilit ürünlerinin satış, bakım ve onarım hizmetlerini vermektedir. Kale kilit firmasına ait ürünler aşağıdaki gibidir;

  • Silindirler
  • Silindirli Gömme Kilitler
  • Gömme Emniyet Kilitleri
  • Dıştan Takma Tirajlı Kilitler
  • Dıştan takma Emniyet Kilitleri
  • İç Gömme kapı kilitleri
  • Özel Kilitler
  • Çelik kapı Kilitleri olmak üzere,

Kale kilit firması kilit dışında, silindir, elektronik kilit, elektronik geçiş kontrol sistemleri, çelik kapı, para kasası, yangın kapısı, pencere sistemleri, sigortacılık hizmetleri ve alarm güvenlik hizmetleri sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Kale kilit servisleri hizmeti vermekte olan bir çilingir firması olarak müşterilerimiz için kale kilit ürünlerinin bakım onarım ve montaj işlemleri için 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. Çayyolu çilingir acil çilingir hizmeti de vermektedir. Acil çilingir hizmeti olarak bir telefon uzağınızda yer aldığımızı bilmenizi isteriz. Çayyolu anahtarcı için telefon numaramızı aramanız yeterli olmaktadır. Telefonda bize arızanızın ne olduğunu bildirdikten sonra işinde profesyonel olan elemanlarımız 15 dakika içinde kapınızda mağduriyetinizi gidermek için olacaktır.