Çayyolu Çağdaş Market Çilingir Anahtarcı

Çayyolu Çağdaş Market Çilingir Anahtarcı

Çayyolu’nda Çağdaş Market girişinde müşterilerine kaliteli ve güvenli bir şekilde çilingir, kamera ve anahtar hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerden bazıları yale kilit, yuma kilit, kale kilit ve masterlock firmalarının özel satış, bakım ve onarım hizmetidir.

Master lock asma kilitler ve güvenlik ürünleri ile tanınan bir firmadır. Hafif yüklü asma kilitler ile nerede olursanız olun bagajlarınızı ve eşyalarınızı güvende tutun. Master lock standart kombinasyon ve giriş kapılarını kilitlemek için çok amaçli kilit seçenekleri sunmakla beraber kilitleri moda renklerinde,dayanıklı pirinç kaplama olarak da bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi günümüzde güvenlik vazgeçilmez olmaya başladı.Evlerde, ofislerde, fabrikalarda, otel vb. yerlerde her bir kilit 1 anahtar demek öyleyse cebimizde onlarca anahtar tutmamız gerekir tam bu noktada master lock devreye giriyor master lock bir anahtarla sonsuz sayıda kilidi açma yetkisi vermek, sizin seçeceğiniz cins kilitlerin şifre kısımları değiştirilerek bir birine uyum sağlamasıdır. Böylece bir avuç dolusu anahtar yerine sadece bir anahtarla işinizi görebilirsiniz. Masterlock edinmek veya bilgi almak için 7/24 çayyolu çilingiri arayınız.

Firmamız aynı zamanda oto çilingir hizmeti vermektedir. Oto çilingir hizmeti olarak her marka araç ve hemen hemen her model için çilingir servisi sağlamaktadır. Çilingir servisi olarak immobilizer sistem için arıza destek hizmeti sağlamaktadır. İmmobilizer sistem araçlar için bir güvenlik sistemidir. Anahtar ve kaput altındaki immobilizer beyne bağlı olarak beyin ve anahtar arasında birbirlerine gönderdikleri kod ile güvenliği sağlamaktadırlar.

Çayyolu çilingir her türlü çilingir işiyle ilgilendiği için bir İtalyan mucizesi olan çift sarmallı dierre kapı kilitlerini kasaya hasar vermeden kapı kilidi açmakla kalmaz göbek değişimi yapar. İşinin ehli ustalarımız ile günün her saati dieere kapı kilit sistemleri ile ilgili her işlemi yapmaktayız. Dierre firması köklü bir firma olmakla beraber bir çok alt kategorisi vardır. Bunlardan bazıları; Emniyetli Kapılar, Garaj kapıları, Kasa ve Dolaplardır.

Ankara çelik kapı Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli ve en lüks projelerde tercih edilmektedir. Ankara çelik kapının yurt dışına da satışı vardır. Ankara Çelik kapı DIN EN 1627:2011 Class 5 seviyesiyle Avrupa birliği hırsızlara karşı güvenlik sertifikasına sahip bir üründür.Aynı zamanda Ankara çelik kapı TSE imalat yeterlilik, TSE Hizmet yeterlilik belgeleri ve ODTÜ yangın dayanım raporuna sahip bir firmadır. Bu kapıların genel özellikleri Kanat çerçevesi paslanmaz sacdır. İç kasa ve dış kasa doğadır ve 14’lü merkezi kilit sistemine sahiptir. Çayyolu Çilingir ankara çelik kapı kilitleri için kapı açma hizmeti de vermektedir.

Çayyolu Çilingir 7/24 hizmetinizdedir.