Çayyolu 7/24 Çilingir

Çayyolu Çilingir siz müşterilerimize güvenli hizmet vermektedir. Her türlü kapı kilitlerini hasar vermeden 20 dk gibi kısa bir sürede açmaktayız. Çayyolu Çilingir sadece kapı açma göbek değişimi yapmaz bunların yanında oto çilingir hizmeti de vermektedir. Her marka araç için araç kumanda kopyalama, immobilizer ve oto çilingir hizmeti vermektedir. Kumandanız aracınızın içinde kaldıysa hasar vermeden kapı açar bunları uygun maliyet ve güvenliğinizden ödün vermeden yapar. Oto çilingir olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Çayyolu Çilingir’de Dierre kapı kilitleri değişimi, pro kilit ve akıllı kilit hizmetleri de mevcuttur. Aynı zamanda firmamızda yale kilit, yuma kilit, kale kilit, mul-t-lock ve masterlock hizmetleri de verilmektedir. Çayyolu Çilingir olarak önceliğimiz güvenliktir.

Firmamız multlock hizmeti vermektedir. Mul-t-lock  ticari ve ticari olmayan yerlerde yüksek güvenlik için kullanılmaktadır. Multlock bütün işletlemelerde kullanılabilecek bir sisteme sahiptir.

Mul-T-lock’un bir çok ürününü vardır. Her türlü güvenlik için hizmet vermekte olan mul-t-lock firması için çayyolu çilingir 7/24 hizmet vermektedir. Mul-t-lock ürünlerinden bazıları şu şekildedir.

Djital Kapı Kolu – CODE-IT

CODE-IT Şifreli koruma sağlar.Kapı kolu şifreli olunca ayrı bir kilit mekanizmasına gerek kalmadan güvenliği yük olmaktan çıkartır. 4-6 haneli şifrelerle güvenliği sağlayın. İş yerlerinde veya mekanlarda etkin bir güvenlik sağlar. İki kullanım modu vardır.Bunlardan biri otomatik kilitleme diğeri ise manuel kilitleme.Kullanımı kolay bir sistemdir. CODE-IT’in  en büyük özelliği anahtara gerek olmadan güvenlik sağlamasıdır.

MT5 Sistem

Anahtar yolu özelliği,kendi kedine kalibrasyon ile tam bir güvenlik harikasıdır. MT5’in iki taraflı düz anahtar ve çift aktif kilitleme mekanizmalı silindir, teleskopik pimler ve bir üst sürgü özelliğine sahiptir.Geniş master sistem olanakları mevcuttur.  Çok daha fazla güvenlik içindir. MT5 sistem üç mekanizmalıdır. MT5’in anahtar ucunda şekli ile mobil iletişim sağlayan bir yay özelliği vardır. Bu özelliği sayesinden güvenli bir sistem oluşturmuştur.

Ahmet Taner Kışlalı Çilingir Ankara’da hizmet vermekte olan sertifikalı bir çilingirdir. Ankara Çayyolu Çilingir  7/24 hizmet vermektedir. Çayyolu 24 saat çilingir hizmeti vermektedir. Çayyolu Mahallesi Çilingir kaliteli ve güvenli bir çilingirdir. Firmamız sertifikalı bir çilingir firması olarak hizmet vermektedir. Çayyolunda çilingir hizmeti için bir telefon uzağınızdayız. Çayyolu Çilingir